QUEEN - cesty českého fanouška

blog fanouška rockové legendy cestujícího po Evropě za svou oblíbenou kapelou

Freddie Mercury Birthday Party - Londýn 05.09.2006

Brian May a Roger Taylor v Londýně 05.09.2006Brian May a Roger Taylor v Londýně 05.09.2006Brian May a Roger Taylor v Londýně 05.09.2006Podepisovačka s BrianemSetkání s Benem EltonemSetkání s Jimem BeachemSetkání s Neilem MurrayKlasické pózování před Garden Lodge
Bohemian Rhapsody
Love Of My Life
Say It's Not True
The Show Must Go On

Představení muzikálu bylo zajímavé, primitivní děj, ale dobré vtipy, mírně modifikovaný děj oproti standardní verzi (připomínky narozenin apod.), publikum asi nejlepší za těch pět let, Don't Stop Me Now zpívala kapela McFly, která s touto skladbou právě vede žebříčky hitparád (a sklidila obrovský aplaus). Při BoRhap se z kouře vynořil Brian (další aplaus) a pro rockovou část pomalu vyjela bicí souprava s Rogerem (ještě větší aplaus). Po muzikálu hned následovala komorní část - Brian s Love Of My Life, Roger se Say It's Not True a na závěr Show Must Go On s WWRY cast.

Jak už jsem naznačil, muzikál byl lepší, než jsem čekal, ačkoliv jsem ho nijak neprožíval - nulové emoce, jen jsem se bavil u některých hlášek především hlavní ženské představitelky (Scaramouche). Dobrá show, kapela šlape, podle mě daleko nejlepší skladbou je WWRY fast, což je vlastně děkovačka - ta skladba je neuvěřitelně našlapaná.

Zbytek organizace nic moc - žádné celebrity, žádná aukce, fancy dress competition shrnutá ve dvou větách. Nicméně masky byly úžasné, fandové měli fakt spoustu fantazie. Já se svojí gay čapkou a koženou bundou jsem byl silně v podprůměru :) Myslím, že vyrazit do Londýna v růžových tangách (chlap!) - to si výhru zasloužilo :-)

Tak a teď koho jsme potkali. Několikrát Jima Beache - byl v dobré náladě, vyměnili jsme si pár zdvořilostních frází :) Neila Murrayho (jeho podpis mi doteď chyběl, jsem za něj rád), Spika Edneyho, Bena Eltona (společná fotka potěšila) a pochopitelně také jistého Briana Maye - dvakrát. Jednou před muzikálem (osm minut poté, co to vzdala Breakthru po šestihodinovém čekání) a jednou po muzikálu u nedalekého baru, kdy Brian vypadal, že už jeden nebo dva drinky zkonzumoval :-) Rogera nemáme - zdrhnul zákeřně přímo hlavním vchodem, zatímco jsme čekali u vedlejšího :-)))

U backstage door nakládali technici bedny Queen - normálně na chodníku rozebrané Rogerovy bicí!!! Pete šel pro Red Special s futrálem, tak jsem ho pak odchytnul a jen tak se ho zeptal, jestli pro mě nemá Brianovu šestipenci nebo trsátko - no tak mi dal obojí :) Kdo se nezeptá, nic nedostane!

S Brianem máme snad všichni společnou fotku nebo video - super :)

Zajímavá byla cesta nazpátek... u Chemnitzu jsem Karlovi řekl (poměrně na poslední chvíli), že jedeme do slepý ulice (nebyla to pravda, nepoznal jsem značku :), Karel to zašlápnul a způsobili jsme řetězovou dopravní nehodu :) My jsme měli jen ťuklej nárazník, pohoda. No ale co, stejně za to můžou Němci s těma jejich posranejma Umleitung - celý Německo je rozkopaný, všude objížďky a dopravní značení s prominutím na hovno.

Bez mého svolení prosím nepublikujte fotky z tohoto webu nikde jinde. Děkuji :-)